הפוך לדף הבית הוסף למועדפים פרסם באתר 21/03/2019 13:48:32 צור קשר
 
חבר חדש שכחתי סיסמה בעיות בכניסה
             דף הבית   |   בניית אתרים   |   מאמרים   |   יד שניה   |   גלריות

חיפוש באתר
   חפש
מאמרים נוספים
חתונה מוצלחת -ייעוץ כיוון ונוריות אזהרה
טיפול זוגי
טיפול זוגי - למי זה מיועד
אימון זוגי - למי זה נועד?
זר פרחים - פשוט ויפה
טיפול זוגי - המשבר הגדול הראשון
אימון או טיפול זוגי?
טיפול זוגי לאיחוי הסדקים
טיפול זוגי בעידן האינטרנט
יעוץ זוגי - פסיכולוג זוגי
גירושין אחרי זמן קצר?
גירושין אחרי זמן קצר?
סדנת זוגיות אינטנסיבית
אינסטלטור. כדי שלא יסריח.
עוברים דירה ומחפשים הובלות בקריית מוצקין?
איזה מזרן מומלץ למיטת תינוק?
צעצועים לתינוק הרך
זוגיות מוצלחת
להיות מישהו אחר עם מישהו אחר...
השכרת חדרים לפי שעה - מתחמי אהבה אקסקלוסיביים
שיפור הזוגיות
מה עושים אחרי החתונה

טיפול זוגי לאיחוי הסדקים


   

 

האם אהבת אמת יש רק באגדות? אולי לא, אבל קשר טוב ובריא דורש עבודה. זוגיות טובה היא כל מה שאדם צריך לחיים מספקים. כאשר נמצאים כבר הרבה זמן בתחושה שהזוגיות במשבר חשוב מאד לטפל במה שמפריע לפני שפונים לצעדים דרסטיים כמו גירושין. זוגות רבים במשבר שואלים את עצמם האם ניסו כל דרך אפשרית להצלת מערכת היחסים? האם זה נגמר, או אולי קיימת עוד דרך לבסס מחדש את הקשר אשר התערער? טיפול זוגי יכול לשמש מסגרת מוצלחת וטובה לפתרון הבעיות שעלו ביחסים הזוגיים. יעוץ זוגי נמצא שם כדי להציע לבני הזוג את הכלים שיעזרו להתמודדות עם הקשיים במערכת היחסים.

מאות סיבות עשויות לגרום סדקים בחיים הזוגיים, מבעיה במיטה ועד משברים נפשיים או אף אלימות. אבל פרידה אינה תמיד התשובה. לפני שפונים לצעדים דרסטיים כמו גירושין, תמיד אפשר לקבוע תור עם מומחה לטיפול זוגות המסוגל להחזיר את החיים למצבם הבריא.

הכרחי לזכור שייעוץ זוגי הוא לא תרופת פלא וזה לא אומר שכל בעיה בקשר הזוגי ניתנת לפתרון במסגרת הטיפול. מדובר במאמץ משותף המתבצע תחת הנחיה של איש מקצוע, שמטרתה לגשר על פערים. ובכל מקרה טיפול אינו יכול לפשר בין מצבים בהם בני זוג פשוט אינם מתאימים האחד לשני, דבר שמתגלה פעמים רבות לאחר ניהול מערכת יחסים של שנים.

אולם חשוב לזכור שאם אינכם מרוצים מחיי הזוגיות שאתם מקיימים, היעדר החלטה בנוגע למצב יכול להיווצר מצב שבו הקשר כבר ימות, עד המצב שבו כבר אין בסיס לטיפול. אולם גם במקרה שבו תחליטו דווקא לפרק את הזוגיות במהלך הטיפול, יעוץ זוגי עשוי לעזור להגיע לפרידה טובה ככל האפשר, וגם זה לא הולך ברגל.

אז אם אתם מעוניינים במידע נוסף בנושא טיפול זוגי שובו אל האתר לקרוא את הטקסטים הבאים בנושא אימון זוגי, או בקרו באתר דואט בכתובת http://www.du-et.co.il/דרג מאמר זה

לא נמצאו הודעות
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
  www.wedding2all.co.il
כל הזכויות שמורות ל
wedding2all.co.il   תנאי שימוש באתר