הפוך לדף הבית הוסף למועדפים פרסם באתר 23/05/2019 11:54:00 צור קשר
 
חבר חדש שכחתי סיסמה בעיות בכניסה
             דף הבית   |   בניית אתרים   |   מאמרים   |   יד שניה   |   גלריות

חיפוש באתר
   חפש
מאמרים נוספים
חתונה מוצלחת -ייעוץ כיוון ונוריות אזהרה
טיפול זוגי
טיפול זוגי - למי זה מיועד
אימון זוגי - למי זה נועד?
זר פרחים - פשוט ויפה
טיפול זוגי - המשבר הגדול הראשון
אימון או טיפול זוגי?
טיפול זוגי לאיחוי הסדקים
טיפול זוגי בעידן האינטרנט
יעוץ זוגי - פסיכולוג זוגי
גירושין אחרי זמן קצר?
גירושין אחרי זמן קצר?
סדנת זוגיות אינטנסיבית
אינסטלטור. כדי שלא יסריח.
עוברים דירה ומחפשים הובלות בקריית מוצקין?
איזה מזרן מומלץ למיטת תינוק?
צעצועים לתינוק הרך
זוגיות מוצלחת
להיות מישהו אחר עם מישהו אחר...
השכרת חדרים לפי שעה - מתחמי אהבה אקסקלוסיביים
שיפור הזוגיות
מה עושים אחרי החתונה

גירושין אחרי זמן קצר?


   

 


חוויתם משבר בחיי הנישואים? זוגיות בריאה היא עמוד התווך לחיים מאושרים יותר. כאשר היחסים מתערערים חשוב ביותר ללבן את הנושאים המפריעים לבני הזוג טרם הבחירה הקיצונית בפרידה או גירושין. זוגות רבים תוהים מה עוד ניתן לעשות בנסיון להצלת היחסים? האם אין מוצא, או שמא ניתן ליצור מחדש את הקשר אשר התערער? טיפול זוגי עשוי לשמש מסגרת טובה ומוצלחת להגדרת ולפתרון הבעיות שעלו במערכת היחסים. טיפול זוגי נמצא שם כדי להציע לבני הזוג דרכים אשר יסייעו להם בהתמודדות הסדקים שנבקעו בין בני הזוג.

רבות הסיבות המסוגלות לעורר סכסוכים במערכת היחסים הזוגית, החל משינויים קיצוניים בחיים כחזרה בתשובה ועד אלימות פיזית ומילולית. אך פירוק החבילה אינו תמיד הפתרון. לפני שבוחרים להיפרד, תמיד עוד אפשר ללכת לפגישה אצל אדם מנוסה בטיפול זוגי המסוגל לכוון את מערכת היחסים בחזרה על דרך המלך.

חשוב ביותר להיות מודעים לכך ש-ייעוץ זוגי הוא לא מטה קסמים ולא כל בעיה ביחסים הזוגיים תיפתר בהכרח במסגרת הטיפולית. הכל כרוך במאמץ משותף תחת הכוונה מקצועית, שמכוונת לגשר על פערים. בכל מקרה יעוץ זוגי אינו יכול לפשר ביןזוגות שפשוט אינם מתאימים האחד לשני, מה שעשויים לגלות אחרי שמקיימים זוגיות ממושכת.

אך זכרו שאם אינכם שבעי רצון ושמחים מהקשר הזוגי, היעדר החלטה בנוגע למצב אתם עשויים להגיע לסיטואציה שבה הקשר יגווע עד כי לא יישאר מה לשקם, מצב שבו יעילות הטיפול היא אפסית. אך אילו תחליטו בעקבות הטיפול דווקא לפרק את הזוגיות, טיפול זוגי יכול לפחות לסייע לכם לעשות זאת באופן החלק והבריא ביותר, ובסופו של דבר גם מזה עשוי לצמוח משהו חיובי.

חושבים על גירושין? אז אם אתם מעוניינים בנושא מטפלת זוגית או מתגרשים חזרו אל הבלוג שלנו ותזכו להזדמנות לקרוא את המאמרים הבאים שבאתר http://www.du-et.co.il/. קריאה מהנה!


דרג מאמר זה

לא נמצאו הודעות
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
  www.wedding2all.co.il
כל הזכויות שמורות ל
wedding2all.co.il   תנאי שימוש באתר