הפוך לדף הבית הוסף למועדפים פרסם באתר 23/05/2019 11:55:44 צור קשר
 
חבר חדש שכחתי סיסמה בעיות בכניסה
             דף הבית   |   בניית אתרים   |   מאמרים   |   יד שניה   |   גלריות

חיפוש באתר
   חפש
מאמרים נוספים
חתונה מוצלחת -ייעוץ כיוון ונוריות אזהרה
טיפול זוגי
טיפול זוגי - למי זה מיועד
אימון זוגי - למי זה נועד?
זר פרחים - פשוט ויפה
טיפול זוגי - המשבר הגדול הראשון
אימון או טיפול זוגי?
טיפול זוגי לאיחוי הסדקים
טיפול זוגי בעידן האינטרנט
יעוץ זוגי - פסיכולוג זוגי
גירושין אחרי זמן קצר?
גירושין אחרי זמן קצר?
סדנת זוגיות אינטנסיבית
אינסטלטור. כדי שלא יסריח.
עוברים דירה ומחפשים הובלות בקריית מוצקין?
איזה מזרן מומלץ למיטת תינוק?
צעצועים לתינוק הרך
זוגיות מוצלחת
להיות מישהו אחר עם מישהו אחר...
השכרת חדרים לפי שעה - מתחמי אהבה אקסקלוסיביים
שיפור הזוגיות
מה עושים אחרי החתונה

סדנת זוגיות אינטנסיבית


   

 


כשהתחתנתם התחייבתם להישאר ביחד לנצח, אבל הרבה זמן עבר ולא תמיד הכל הולך לפי התכנון. זוגיות טובה זו בסיס והכרח לסיפוק וחיים מאושרים. כאשר הבטחון בזוגיות מתערער חשוב מאד לתקן את הקרעים לפני שמחליטים להיפרד. זוגות צעירים וותיקים רבים שואלים את עצמם האם מיצו את כל האמצעים להצלת נישואיהם? האם אין מוצא אחר, או שקיימת עוד אפשרות ליצור מחדש את היחסים אשר התערערו? סדנת זוגיות עושי לתפקד בתור מסגרת מעודדת וטובה לליבון המחלוקות בין בני הזוג. אימון או טיפול זוגי מסוגל להציע לבני הזוג את הכלים שיסייעו עם ההתמודדות הבעיות שנוצרו בזוגיות.

רבות הסיבות אשר מסוגלות לעורר בעיות בין בני הזוג, מבגידה ועד פערים בהתפתחות האישית. אולם פירוק החבילה אינו הפתרון היחיד. לפני שבוחרים בצעד קיצוני כגירושין, אפשר לפנות לאדם מנוסה בטיפול זוגי המסוגל לעזור ולהשיב את הזוגיות למסלולה.

חשוב לזכור כי ייעוץ זוגי אינו תחליף להשקעה של בני הזוג וזה לא אומר שכל בעיה במערכת היחסים חייבת וניתנת לפתרון במסגרת הטיפול. הכל כרוך במאמץ משותף המתבצע תחת הכוונה של איש מקצוע, המכוונת לפתרון משברים ולגישור על פערים. ובכל מקרה הטיפול לא מסוגל להביא מזור לסיטואציות שבהן בני הזוג פשוט אינם מתאימים זה לזו, דבר המתגלה פעמים רבות אחרי ניהול שנים רבות של חיי זוגיות.

אולם חשוב שתזכרו שאם אין אתם שמחים ומרוצים מהזוגיות שלכם, אילו לא תנקטו צעדים לשיפור המצב עלולים אתם להידרדר למצב שבו לא יישאר ביניכם כבר כלום, ויעילות הטיפול תהיה אפסית. אך גם אם תחליטו בעקבות הטיפול להיפרד, ייעוץ נישואין יכול לפחות לעזור לכם לעשות זאת באופן החלק והבריא ביותר, ולפעמים גם זה משהו.

בעיה בזוגיות? ואם מתחשק לכם לקרוא עוד על נושא גירושין או יועץ זוגיות בדקו את הבלוג שלנו בהקדם ובדקו את המאמרים הבאים שבאתר.דרג מאמר זה

לא נמצאו הודעות
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
  www.wedding2all.co.il
כל הזכויות שמורות ל
wedding2all.co.il   תנאי שימוש באתר