הפוך לדף הבית הוסף למועדפים פרסם באתר 16/06/2019 11:43:42 צור קשר
 
חבר חדש שכחתי סיסמה בעיות בכניסה
             דף הבית   |   בניית אתרים   |   מאמרים   |   יד שניה   |   גלריות

חיפוש באתר
   חפש
מאמרים נוספים
טיפול משפחתי
לימודי קידום אתרים
טרייד אין - זה משתלם?
לעבור לצפון הרחוק
לשווק את המוצר שלכם
תארים שימושיים
הכל על תחום ה - SEO
חברות הובלה בחדרה
קידום אתרים בבאר שבע
ללמוד מנהל עסקים
עולם הטרייד אין
קידום אתרים במחירים משתלמים
הפתרון הטוב ביותר - מדבירים!
אתם חייבים הדברה ירוקה!
הדברת פרעושים!
חושבים להתחתן?
עיצוב אירועים חלומי
היום הגדול מתקרב?
כבר התקנתם מרזבים לגגות?
ציוד מומלץ לתינוק
גדרות לחצר - מה צריך לדעת?
לא צריך לריב על קרמיקה ריצוף
פיגום תלוי - במה זה תלוי?
לפני שעוברים, משריינים אינסטלטור ברחובות
מידע בנושא הכוון תעסוקתי
עו"ד דנה תדמור- קשר סיבתי ובעיית העמימות הראייתית - בדיקת הזיקה והשלכות על דיני
ד"ר אורי עצמון- סקירה של יסודות הדמוקרטיה - עקרונות, פיקוח וסכנות
ישראביט- ביטוח חובה לאוטו
l
ייעוץ זוגי בעזרת הגרפולוגיה
פנסיה מוקדמת ותוכניות פרישה, כל מה שרצית
jd
דנה תדמור מציגה: מצלמות סמויות - לתעד כל רגע במעקב
כאשר החגיגה נגמרה - החיים ממשיכים.

ישראביט- ביטוח חובה לאוטו


   

 

ישראביט- ביטוח חובה לאוטו

שמו של ביטוח החובה לא מותיר מקום לספק- על כל בעל רכב מנועי בישראל לבטח את רכבו בפוליסה זו. הגדרה זו נקבעה זה לא מכבר על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, אשר נחקק במטרה להבטיח טיפול רפואי עבור כל אדם באשר הוא, אשר נפגע עקב תאונה. יודגש, כי טרם כניסתו של החוק לתוקף יכלו נפגעי התאונות לתבוע פיצויים גם מהנהג האחראי למקרה, אך כיום אלה זכאים לתבוע את חברת הביטוח בלבד.

 

מה "מכסה" ביטוח חובה לאוטו?

ביטוח החובה מכסה את כלל הנזקים הגופניים והנפשיים אשר תאונה עלולה לגרום לנהג, לנוסעים ולהולכי הרגל המעורבים בה. הפגיעות האפשריות כתוצאה מתאונה הינן רבות ומגוונות- החל מכאבים, טראומה וסבל רב, דרך הוצאות אשפוז במוסדות הרפואיים למיניהם ועד הפסדים כספיים הנגרמים בשל היעדרות ממקום העבודה או פגיעה ביכולתו של הנפגע להשתכר. יצוין, כי הפוליסה אינה "מכסה" פגיעות במקרים מיוחדים כגון פציעתו של אדם שגרם לתאונה בכוונה תחילה, שנהג ללא רשיון, שהשתמש ברכב לשם ביצוע פשע או שנהג ברכב גנוב.

 

על מה יש להקפיד בעת רכישת ביטוח חובה לאוטו?

הממשלה מפקחת על מחירי ביטוח רכב חובה באמצעות המפקח על הביטוח. עם זאת, חשוב לציין כי עלותו של ביטוח החובה אינו אחיד, שכן המפקח מעודד אפליה לטובת נהגים ממושמעים, כמו גם תחרות בין חברות ביטוח רכב השונות. כך, חברות הביטוח השונות קובעות את תעריפן באופן פרטי על פי פרמטרים שונים כגון נפח המנוע של הרכב, גילו של הנהג הצעיר ביותר המשתמש ברכב ועוד. על כן, רצוי ואף הכרחי לבצע השוואת מחירים טרם רכישתו של ביטוח החובה, וזאת במטרה להבטיח בחירה בהצעה משתלמת.נהג צעיר בהגדרתו כחוק, הינו כל אדם אשר ברשותו רישיון וגילו נמוך מ-24. יודגש, כי נהוג לבלבל הגדרה זו בהגדרתו של נהג חדש, אשר אוגדת בתוכה כל בעל רישיון לאורך תקופה של פחות משנתיים. כמשתמע מכך, כל נהג חדש הינו למעשה גם נהג צעיר. לאורך השנים, הוכיחו  נתוני הסטטיסטיקה הארצית כי נהגים צעירים מעורבים בתאונות רבות באופן יחסי, ועל כן חברות הביטוח השונות נוטות לגבות מנהגים צעירים פוליסות ביטוח בעלות גבוהה הרבה יותר מזו של נהגים ותיקים.

 

מהי תוספת המחיר המקובלת עבור ביטוח חובה לנהג צעיר?

תוספת המחיר עבור ביטוח חובה לנהג צעיר יכולה להגיע לאלף שקלים ואף יותר, וזאת במקרים בהם הנהג המדובר אינו בעל היסטוריה של עבירות קודמות. במקרים בהם הפוליסה מיועדת עבור נהג צעיר שהיה מעורב בתאונה או ביצע עבירת תנועה שגררה שלילת רישיון, עלותה גדלה פי כמה ולעיתים אף עלולות חברות הביטוח לספקה. במקרים מסוג זה, נדרש הנהג הצעיר לבטח עצמו ב"פול", שהינו גוף המשותף לכלל חברות הביטוח וייעודו לבטח "מסורבי ביטוח חובה". כיוצא מכך, תעריפיו של "הפול" גבוהים לפחות ב-25% מאלה של הביטוח הרגיל.

 

מהי תוספת המחיר המקובלת עבור ביטוח מקיף לנהג צעיר?

תוספת המחיר עבור ביטוח מקיף לנהג צעיר, בהתאם לעלות ביטוח החובה, גם היא גבוהה באופן ניכר למול זו של נהג ותיק ויכולה להגיע לפער מחירים של עד אלפי שקלים. בתוך כך ובמקביל, סכום ההשתתפות העצמית הנדרש מנהג צעיר במקרה של נזק לרכב עלול להיות גבוה ב-50% ואף יותר מזה הנדרש מנהג בעל ניסיון.

 


דרג מאמר זה

לא נמצאו הודעות
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
  www.wedding2all.co.il
כל הזכויות שמורות ל
wedding2all.co.il   תנאי שימוש באתר