הפוך לדף הבית הוסף למועדפים פרסם באתר 21/07/2019 01:15:45 צור קשר
 
חבר חדש שכחתי סיסמה בעיות בכניסה
             דף הבית   |   בניית אתרים   |   מאמרים   |   יד שניה   |   גלריות

חיפוש באתר
   חפש
מאמרים נוספים

צריכים גלאי עשן ביתיים?


   

 
המשטרה מבקרת בשכונה באופן קבוע? אולי תפיקו משהו מהפירוט שנשתף במאמר זה. וגם אם היה ועוד לא סבלתם אישית מגניבות, יתכן ובקרוב אתם תהיו חייבים גלאי עשן ביתיים.

מדינת אזעקה!

גם אלו מאיתנו שנוסעים באיזורים ה"טובים" - חייבים אזעקה; גניבות של מכוניות לא מוגנות ומחסנים הן דבר שבשגרה בכל מקום אפשרי. באמת אין אדם שלא מכיר באופן אישי מישהו שרכבו נפרץ גם באיזור נוח. למזלנו, יש די והותר חידושים ופתרונות אבטחה יצירתיים שעליהם לא תוציאו מאמצים גדולים מדי הן מבחינה פיסית וגם מבחינה כלכלית.

מגן רכבך

מומלץ לכם לדאוג לביתכם ורכבכם, גם בצורות טריוויאליות, כמו דלת עם אינטרקום או קודן, מאחר ואין אפשרות לצפות מתי תיפלו קרבן. לא ניתן להישאר בבית או לשמור עליו לאורך כל היום. אפילו בזמן שאתם בתוך האוטו או בסביבתו, נפציר בכם לא להיות גיבורים עם השודדים. נבקש מכם לא לעמוד בדרכם ולהתקשר לשירותי האבטחה. יש גם מבחר מנגנוני מיגון שיודיעו לשירותי הבטחון כ"דיפולט".

בעלי העסקים שביניכם צריכים לשקול לאמץ פתרונות מיגון לעסק הפרטי ולהגן על כל מידע חסוי של העסק שלהם, בדמות של חיישני חום או גלאי הצפה. חפשו בגוגל קודן ויסוניק וגלו לבדכם כמה אפשרויות קיימות.

לאבטח את הכל

בעידן המידע, כולם מאבטחים את האימייל, דואגים לאייפון, ושמורים בקודים וסיסמאות על בסיס יום-יומי. אבטוח זה נעשה באופן כה טבעי, אעפ"י חשיבותה של הפעולה. אפילו אם זו השקעה גדולה, אתם מוכרחים לספק אבטחה עבור משרדכם ורכבכם, שמכילים בבירור יותר מחשבון הפייסבוק שלכם. הרהרו קצת במידע שברשותכם מהטקסט הזה ומהאינטרנט בכלל, ושדרגו את האבטחה של ביתכם. כל חפץ חשוב וכל בני ביתך חייבים להיות מוגנים! נו... קדימה לעבודה!

דרג מאמר זה

לא נמצאו הודעות
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
   
  דף מספר :     דפים בארכיון :  
  www.wedding2all.co.il
כל הזכויות שמורות ל
wedding2all.co.il   תנאי שימוש באתר