הפוך לדף הבית הוסף למועדפים פרסם באתר 19/02/2019 12:45:52 צור קשר
 
חבר חדש שכחתי סיסמה בעיות בכניסה
             דף הבית   |   בניית אתרים   |   מאמרים   |   יד שניה   |   גלריות

פליידאנס - מועדון לבת מצווה. play-dance - אולם האירועים שלך

 
מועדון הפליי דאנס הינו מועדון בעל אופי אחר, שונה וחדשני, המעניק לכל אחד הרגשה שהמקום נבנה במיוחד עבורו . המועדון הוא פרויקט יזמות של שתי נשים, בשנות הארבעים לחייהן, ג'קלין עטון בעלת ניסיון של 20 שנה בעסקי היהלומים וסטלה שחורי מלאה תפקידים בכירים בתחום השיווק הפרסום והפקת אירועים.
ג'קלין מספרת: "המועדון נולד מתוך צורך אישי שלנו כאמהות לילדים ומתבגרים. בכל פעם שיש אירוע משפחתי זה או אחר יום הולדת לילדים, בת/בר מצווה, ימי הולדת 50 לסבתא או כל מסיבה אחרת , מתחיל החיפוש למקום האולטימטיבי שבו נוכל לבנות את האירוע כפי שחלמנו".
למיקום הייתה חשיבות מכרעת. במיוחד לאור העובדה שהמועדון "פליי דאנס" הקודם שכן
ברח' הברזל 33. החיפוש נעצר ברח' הברזל 32 שהוא אחד הבניינים היפים ברחוב הזה ושם התחדש מועדון הפליי דאנס החדש.
המקום נעים רך ומזמין, הרבה מאד מחשבה הושקעה בעיצוב המקום על מנת שיוכל לתת מענה רחב לשכבות הגיל השונות מקטנים ועד המבוגרים. בשינויים קלים בלבד ניתן לחגוג יום הולדת שלוש או חתונת זהב של סבא וסבתא.
כאשר אתה נכנס לפליי דאנס מיד עוטפת אותך הרגשה של חמימות כאילו הגעת הביתה.
סטלה :"האורחים שמגיעים אלינו מתחברים בתחושה למקום. את המקום עיצבנו בעצמנו, הרבה פריטים הם עבודת יד שלנו, השקענו מחשבה רבה בפרטים הקטנים והתוצאות מדברות בעד עצמן. אנחנו מקבלות כל הזמן תגובות חמות ואוהדות מכלל האורחים שמגיעים אלינו. המאמץ היה שווה".
המועדון מרווח, רצפת בטון מוחלק, מושקע מאד מבחינת המכשור האורקולי, מסכים דקים , מקרן, תאורה ממוחשבת הכוללת לדים ולייזרים והגברה מהמתקדמות.
במקום בר המשמש לכל מטרה והתפאורה מתחלפת לפי המצב רוח של בעלות הבית.
"צוות העובדים נבחר בקפידה, עובדי הבר שדואגים להכנת וחלוקת האוכל המפעילים שאחראים על החלק האומנותי וה D.J - שאמונים על המוסיקה. אנחנו כמו משפחה אחת גדולה שמעניקה שירות ללקוחותיה מכל הלב, עם שימת דגש על כל הפרטים הקטנים. אנחנו נמצאות בכל אירוע ודואגות שהכל יהיה מושלם."
   
טלפון :03-6478080
מייל :
לחץ לשליחת מייל
אתר :
www.play-dance.co.il
 
 
צור קשר
שם מלא
איקונים לנושא
תאור
 
דואר אלקטרוני
אם ברצונך לקבל הודעה במייל על תגובות להודעה V
טלפון
קישור/אתר
 
  www.wedding2all.co.il
כל הזכויות שמורות ל
wedding2all.co.il   תנאי שימוש באתר